Kitap YayınıKitap YayınıKitap Yayını
+90 505 981 22 11
09:00 - 19:00
İstanbul

kitapyayini.com

Ne İş Yapar?

Farklı alanlarda ve türlerde uzmanlaşmış yayıncılarla iş birliği içerisinde olan kitapyayini.com, kitabınıza uygun yayıncıyı belirler ve siz yazarları, doğru bir yayın planı için yönlendirir. Yazdığınız kitabın okura ulaşması için gereksinimlerinizi zamanında tespit ederek yol haritanızı size göre tasarlar.

Nasıl Çalışır?

Kitabınızı yazdınız ve artık onu okurla buluşturmaya hazırsınız. Eserinizi yayımlayacak yayıneviyle tanışma vaktiniz geldi. Peki, yayınevine nasıl ulaşacaksınız? kitapyayini.com, bu süreçte yazarın yanında olmak için devreye girerek talebe ve ihtiyaca göre seçenekler sunar. İşbirliği içerisinde olduğu yayıncılarla, kitabınızın güvenle yayımlanmasına destek verir.

  • Çalışmanızın türüne uygun yayınevini tespit eder.
  • Tercihinize göre uygun yayıncıya ulaşmada ve yayımlanma sürecinde iletişim ve takip konularında danışmanlık hizmetiyle çözüm ortağınız olur.
  • İsterseniz kitabınız yayımlandıktan sonra da reklam ve tanıtım konularında ayrıca destek verir.
sürec-kitap

Süreç

 • kitapyayini.com yazar dosyalarını, dosya türüne uygun yayınevlerine iletirken yazarın talep ve tercihlerine göre bir yaklaşım tasarlar. Yayınevleri yayımlanmaya hazır dosyaları, kitapyayini.com güvencesiyle incelemeye alır. İnceleme sonucunda dosyanın yayımlanmaya uygun görülmesi hâlinde baskı ve dağıtım maliyetlerini yayıncıdan talep ederek yazara bildirilir. Bu seçenekte kitapyayini.com, hizmet bedelini yayınevinden talep eder, yazardan hiçbir ücret talep etmez.
 • Yazar, yurt içinde veya yurt dışında bir yayıneviyle anlaştıktan sonra kitap yayımlanana kadarki süreçlerde de dosya takibini ve yayıneviyle gerekli iletişimi kitapyayini.com sağlarsa yazardan danışmanlık hizmeti tahsil eder.
 • Bunun dışında reklam ve tanıtım, çeviri ya da yardımcı hizmetler de almak istenirse kitapyayini.com, yazarla çalışacak, alanında deneyimli bir ekip oluşturulur. Sosyal medya ekibi, tasarım, hesap yönetimi ya da hem tasarım hem de hesap yönetimi alanında hizmet seçenekleri sunar.

Yayınevine ulaşmadan önce editörlük, geliştirici editörlük, yazar koçluğu, kapak tasarımı, mizanpaj ve çeviri konularında hizmet almak isteyen yazarlar kitapeditoru.com.tr ile irtibata geçebilirler.

kitapyayini.com

Hakkımızda

Kitap Editörü (kitapeditoru.com.tr) olarak çıktığımız yolda, her dönemin gereksinimlerini ve taleplerini hem yazarlar hem yayıncılar hem de okurlarla birlikte keşfettik. Yayıncılar, yazarlar ve nihayetinde okura ulaşan kitap arasındaki ilişkinin kusursuz işleyişi için yılların birikimiyle kitapyayini.com’u hayata geçirdik.

Yayınevlerinin kendilerine ulaşan her dosyayı inceleyerek yazara hızlı dönüş yapması her zaman mümkün olmuyor. Yazar dosyalarının bu engele takılmasının önüne geçecek olan kitapyayini.com, daha çok yazarın daha fazla yayıneviyle buluşmasını sağlıyor. Keşfedilmeyi beklemek yerine doğrudan harekete geçmek için sitemizden ve iletişim kanallarımızdan tüm hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

kitapyayini.com

Bize Ulaşın

Formu doldurarak dosyanızı gönderebilir veya aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

kitap-yayini-logo

İletişim Formu

  PDF & Word Yükleyebilirsiniz.